Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Log
gl: Rexistro

en: Enabled
gl: Activado

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Region
gl: Área

en: Field ID
gl: ID do campo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Template
gl: Modelo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Text area
gl: Área de texto

en: Form
gl: Formulario

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Bundle
gl: Paquete

en: Field label
gl: Etiqueta do campo

en: Default values
gl: Valores predeterminados

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: An autocomplete text field.
gl: Un campo de texto autocompletado.

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros
