Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Log
hr: Dnevnik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Quantity
hr: Količina

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Region
hr: Regija

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Fields
hr: Polja

en: Template
hr: Predložak

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Workflow
hr: Tijek

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Field settings
hr: Postavke polja

en: Edit template
hr: Uredi predložak
