Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (53 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Log
hu: Napló

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Multiple
hu: Többszörös

en: Required
hu: Szükséges

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Region
hu: Régió

en: ID
hu: Azonosító

en: Field ID
hu: Mezőazonosító

en: Field name
hu: Mező neve

en: Fields
hu: Mezők

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Default Value
hu: Alapértelmezett érték

en: Template
hu: Sablon

en: Add template
hu: Sablon hozzáadása

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Units
hu: Mértékegységek

en: Templates
hu: Sablonok

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Text area
hu: Szövegdoboz

en: Form
hu: Űrlap

en: Field settings
hu: Mező beállításai

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Field description
hu: Mező leírása

en: Field label
hu: Mező cimkéje

en: Default values
hu: Alapértelmezés szerinti értékek

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Hide label
hu: Címke elrejtése

en: Datetime
hu: Időbélyeg

en: An autocomplete text field.
hu: Egy automatikus kiegészítést ellátó szövegmező.

en: Manage Fields
hu: Mezők kezelése

en: Third party settings
hu: Külső modulok beállításai

en: No fields.
hu: Nincsenek mezők.

en: Target entity type
hu: Cél-entitástípus

en: Widget type machine name
hu: Felületi elem programok által használt neve
