Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Log
kk: Журнал

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Region
kk: Аумақ

en: Fields
kk: Өрістер

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері
