Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Region
km: តំបន់

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល
