Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Region
ku: ناوچە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Add field
ku: بۆشایی زیادبکە

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە
