Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Log
mn: Лог

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Quantity
mn: Тоон

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Region
mn: Бүс

en: Field name
mn: Талбарын нэр
