Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Multiple
mr: अनेक

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Bundle
mr: बंडल

en: Default values
mr: मुलभूत मुल्य

en: Third party settings
mr: थर्ड पार्टी सेटिंग्ज
