Farm Template (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Value
ne: मान

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: ID
ne: परिचय

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Bundle
ne: पोका

en: Default values
ne: पूर्वनिर्धारित मान
