Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Quantity
nn: Mengd

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Fields
nn: Felt

en: Hidden
nn: Skjult

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt
