Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Log
pl: Dziennik

en: Enabled
pl: Włączone

en: Quantity
pl: Ilość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Field ID
pl: ID pola

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Fields
pl: Pola

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Template
pl: Szablon

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Units
pl: Jednostki

en: Templates
pl: Szablony

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Select
pl: Wybierz

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Text area
pl: Pole tekstowe

en: Form
pl: Formularz

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Field label
pl: Etykieta

en: Default values
pl: Wartości domyślne

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Hide label
pl: Ukryj etykietę

en: Datetime
pl: Data i godzina

en: An autocomplete text field.
pl: Pole tekstowe z auto-uzupełnianiem.

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej

en: Widget type machine name
pl: Identyfikator systemowy typu kontrolki
