Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Log
si: ලොග එක

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය
