Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Quantity
sl: Količina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Region
sl: Regija

en: Field name
sl: Ime polja

en: Hidden
sl: Skrito

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Add field
sl: dodaj polje

en: Field settings
sl: Nastavitve polja
