Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Field name
sr: Назив поља

en: Template
sr: Шаблон

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Templates
sr: Шаблони

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Bundle
sr: Пакет

en: Default values
sr: Подразумеване вредности

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета

en: Widget type machine name
sr: Машинско име врсте виџета
