Farm Template (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش
