farmOS_land_drawing_tool (1.0.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Other
hi: अन्य
