Fashion and Beauty (1.0.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
