Ultimate Slider (1.0.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
