Ultimate Slider (1.0.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
