Ultimate Slider (1.0.4) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Logo
uk: Логотип

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: LinkedIn URL
uk: URL соцмережі LinkedIn

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Number of slides
uk: Кількість слайдів

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Show Social Icons
uk: Показати іконки соціальних мереж

en: Show Slideshow
uk: Показати Слайд-шоу
