Ultimate Slider (1.2.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Read more
sv: Läs mer

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Logo
sv: Logotyp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter

en: Instagram URL
sv: URL för Instagram
