Fashion and Beauty (1.0.4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Logo
ro: Siglă

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi
