Fast Gallery (6.x-1.4beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Hierarchy
gl: Xerarquía

en: Name
gl: Nome

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Gallery
gl: Galería

en: Other
gl: Outro

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Random
gl: Aleatorio

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Permissions
gl: Permisos

en: Automatic
gl: Automático

en: Update mode
gl: Método de actualización
