Fast Gallery (6.x-1.4beta1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Hierarchy
hi: अनुक्रम

en: Name
hi: नाम

en: Other
hi: अन्य

en: Ascending
hi: आरोही

en: Descending
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: Update mode
hi: अद्यतन मोड
