Fastly (4.0.1) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: None
fi: Ei mitään

en: Add
fi: Lisää

en: Format
fi: Muoto

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Upload
fi: Siirrä

en: Module
fi: Moduuli

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Rules
fi: Säännöt

en: Countries
fi: Maat

en: Browser
fi: Selain

en: Account settings
fi: Käyttäjätilin asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Reports
fi: Raportit

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Source path
fi: Lähdepolku

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään
