Fastly (4.0.1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: Add
gl: Engadir

en: Format
gl: Formato

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Upload
gl: Subir

en: Module
gl: Módulo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: General
gl: Xeral

en: Countries
gl: Paises

en: Browser
gl: Navegador

en: Service
gl: Servizo

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
