Fastly (4.0.1) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: General
gu: સામાન્ય

en: About
gu: વિશે

en: Reports
gu: અહેવાલો
