Fastly (4.0.2) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: File
is: Skrá

en: None
is: Engin

en: Add
is: Bæta við

en: Format
is: Stílsnið

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Module
is: Eining

en: API Key
is: API Lykill

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: General
is: Almennt

en: Rules
is: Reglur

en: Countries
is: Lönd

en: About
is: Um

en: Reports
is: Skýrslur

en: - Select -
is: - Velja -
