Fastly (4.0.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Upload
ne: अपलोड

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Account settings
ne: खाताको सेटिंग्स

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
