Fastly (4.0.3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Account settings
am: የመለያ ቅንብሮች

en: Reports
am: ሪፖርቶች
