Fastly (4.0.3) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Format
be: Фармат

en: Manage
be: Кіраваць

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Upload
be: Загрузіць

en: Module
be: Модуль

en: API Key
be: Ключ API

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: General
be: Агульны

en: Rules
be: Правілы

en: Account settings
be: Налады рахункаў

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Linked to file
be: Звязаны з файлам

en: Nothing
be: Нічога
