Fastly (4.0.3) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: None
bo: མེད།

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Remove group
bo: ཁག་བསུབ་པ

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Linked to file
bo: ཡིག་ཆར་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
