Fastly (4.0.3) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
