Fastly (4.0.3) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Account settings
hy: Հաշվի կարգավորումները

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Linked to file
hy: Հղում դեպի ֆայլ

en: Nothing
hy: Ոչինչ
