Fastly (4.0.3) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: File
km: ឯកសារ

en: None
km: គ្មាន

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Account settings
km: ការ​កំណត់​គណនី

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
