Fastly (4.0.4) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Description
uk: Опис

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: File
uk: Файл

en: None
uk: Немає

en: Format
uk: Формат

en: Manage
uk: Керування

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Upload
uk: Викласти

en: Module
uk: Модуль

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: General
uk: Загальне

en: Quality
uk: Якість

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: Add group
uk: Додати групу

en: Rules
uk: Правила

en: API key
uk: Ключ API

en: Connection timeout
uk: Час з'єднання вичерпався

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Service
uk: Служба

en: Account settings
uk: Налаштування облікових записів

en: About
uk: Про модуль

en: Reports
uk: Звіти

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Blur
uk: Розмивання

en: Path pattern
uk: Шаблон шляху

en: Source path
uk: Шлях до джерела

en: Remove group
uk: Вилучити групу

en: Contrast
uk: Контраст

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого

en: Fit
uk: Підігнати

en: Timeout in seconds
uk: Час очікування у секундах

en: Webhook URL
uk: URL веб-хука
