Fastly (4.0.2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: File
nn: Fil

en: None
nn: Ingen

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Upload
nn: Last opp

en: Account settings
nn: Kontoinnstillinger

en: Reports
nn: Rapportar
