Fastly (4.0.4) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: None
os: Нæйы

en: Format
os: Формат
