Fastly (8.x-3.11) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: None
nl: Geen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Opmaak

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Upload
nl: Uploaden

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: General
nl: Algemeen

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Rules
nl: Regels

en: Countries
nl: Landen

en: API key
nl: API-sleutel

en: Connection timeout
nl: Connectie-timeout

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: About
nl: Over

en: Reports
nl: Rapporten

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Path pattern
nl: Pad-patroon

en: Source path
nl: Bronpad

en: Secret
nl: Geheim

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Timeout in seconds
nl: Timeout in seconden

en: Integrations
nl: Integraties
