Fastly (8.x-3.11) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disable
ta: செயலற்றதாக்குக

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக
