Fastly (8.x-3.12) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: File
eo: Dosiero

en: None
eo: Neniu

en: Add
eo: Aldonu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Rules
eo: Reguloj

en: Countries
eo: Landoj

en: Account settings
eo: Kontaj agordoj

en: Reports
eo: Raportoj
