Fastly (8.x-3.12) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: None
et: Puudub

en: Add
et: Lisa

en: Format
et: Vorming

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Module
et: Moodul

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: General
et: Üldine

en: Rules
et: Reeglid

en: Countries
et: Riigid

en: Browser
et: Brauser

en: Service
et: Teenus

en: Account settings
et: Konto sätted

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: - Select -
et: - Vali -

en: Contrast
et: Kontrastsus

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Timeout in seconds
et: Aegumine, sekundites
