Fastly (8.x-3.12) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Add
th: เพิ่ม

en: Format
th: รูปแบบ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: General
th: ทั่วไป

en: Countries
th: ประเทศ

en: Service
th: บริการ

en: Account settings
th: ตั้งค่าบัญชีผู้ใช้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
