Fastly (8.x-3.13) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Upload
kk: Жүктеу

en: General
kk: Басты

en: Account settings
kk: Аккаун теңшелемелері

en: Reports
kk: Есептер
