Fastly (8.x-3.13) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: File
ro: Fișier

en: None
ro: Nimic

en: Add
ro: Adaugă

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Upload
ro: Încarcă

en: Module
ro: Modul

en: API Key
ro: Cheie API

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Rules
ro: Reguli

en: API key
ro: Cheia API

en: Account settings
ro: Setări de cont

en: About
ro: Despre

en: Reports
ro: Rapoarte

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Source path
ro: Cale sursă

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Linked to file
ro: Legat de fișier

en: Nothing
ro: Nimic

en: Timeout in seconds
ro: Pauza în secunde
