Fastly (8.x-3.13) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: None
sl: Brez

en: Add
sl: Dodaj

en: Format
sl: Oblika

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: General
sl: Splošno

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Account settings
sl: Nastavitve računa

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila
