Fastly (8.x-3.14) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: None
af: Geen

en: Add
af: Voeg by

en: Upload
af: Oplaai

en: Account settings
af: Rekeneing verstellings

en: Reports
af: Verslae
