Fastly (8.x-3.14) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Module
lv: Modulis

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: General
lv: Galvenie

en: Countries
lv: Valstis

en: API key
lv: API atslēga

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Nothing
lv: Nekas
