Fastly (8.x-3.14) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: File
mr: फाईल

en: None
mr: काहीच नाही

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Format
mr: रचना

en: Upload
mr: अपलोड

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: General
mr: साधारण

en: Reports
mr: अहवाल
