Fastly (8.x-3.14) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ
